Baza wiedzy

styczeń 2018

Pozornie niegroźne odwodnienie, niesie za sobą poważne skutki. Może doprowadzić do zaburzeń trawienia, problemów ze stawami czy nawet drgawek. To tylko niektóre z zagrożeń, jakie niesie, bo brak wody jest dla naszego organizmu naprawdę niebezpieczny. Co może się stać, gdy zapomnimy o piciu odpowiedniej ilości wody? Jak dbać o zdrowie i zapobiec odwodnieniu organizmu? Dlaczego picie wody jest ważne? Czytaj dalej!

styczeń 2018

Twarz jest wizytówką każdego człowieka – gładka, promienna skóra i lśniące włosy podnoszą samoocenę i wpływają pozytywnie na satysfakcję z życia. Dlatego też niezwykle ważne jest, by potrafić o nie zadbać. Istnieje wiele skutecznych sposobów pozwalających na pielęgnację cery od wewnątrz. Jednym z nich jest regularne picie wody mineralnej. Jakie efekty przynosi? Dowiecie się z naszego artykułu!

listopad 2017

Magiczna atmosfera, spotkania z bliskimi, ale również pyszne jedzenie. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Co zrobić, by były naprawdę wyjątkowe, świąteczny stół pięknie przyozdobiony, a potrawy, które się na nim pojawią zdrowe? Podpowiadamy!

październik 2017

Krótsze, deszczowe dni, mało słońca i chłód. Jesień może sprawiać, że najchętniej zawinęlibyśmy się w koc i przespali tę ponurą porę roku. Nie warto jednak dać się chandrze i złemu humorowi! Nasze porady sprawią, że nawet jesienią będziesz mieć mnóstwo energii i uśmiech na twarzy.

październik 2017

Wybierając dobrą wodę mineralną, powinniśmy zapoznać się z jej składem chemicznym. Jednak patrząc na etykietę nie zawsze wiemy, co oznaczają poszczególne skróty, znaki, a liczby zawarte obok nich niewiele mówią bez odpowiedniego odniesienia. Których minerałów powinno być więcej? Jaka naturalna woda mineralna spełni nasze potrzeby? Dowiecie się z tego artykułu!

sierpień 2017

Aktywność fizyczna powinna być ważnym elementem życia każdego z nas. Wiele mówi się o tym, jakie ćwiczenia wybrać, gdzie ćwiczyć i jak często to robić. Podczas ćwiczeń nie możemy jednak zapomnieć również o odpowiednim nawodnieniu. To dzięki niemu trening może być jeszcze bardziej efektywny. Co warto wiedzieć o nawodnieniu w czasie ćwiczeń? Dowiecie się z tego artykułu!

sierpień 2017

O tym, że woda to główny składnik ludzkiego organizmu wiedzą już prawie wszyscy. Jednak dalej nie każdy wie, ile dokładnie wody powinniśmy pić na co dzień. Od czego zależy ta wartość? Kiedy powinniśmy pić więcej wody? W naszym artykule postaramy się wyjaśnić te kwestie.

lipiec 2017

W czasie lata każdy z nas ma ochotę na coś pysznego, chłodnego i orzeźwiającego. Każdy ma ochotę na lody! Jeśli nie chcecie kupować ich w sklepie, możecie w prosty sposób przygotować lody w domu na bazie wody mineralnej. Koniecznie odkryjcie nasze inspiracje!

maj 2017

Nie ma chyba nikogo, kto jeszcze nie wie, że woda jest najważniejszym elementem ciała człowieka. Jest nie tylko bardzo ważnym składnikiem odżywczym, ale również odpowiada za wszelkie niezbędne procesy życiowe w naszym organizmie. Co powoduje, że woda mineralna pomaga nam w odchudzaniu? Co zyskujemy pijąc wodę mineralną? Odpowiadamy w naszym artykule!